Duplex 2507 RVS staaf Prijs per kg
Laat een bericht achter
De prijs per kg roestvrijstalen staaf van Duplex 2507 is een belangrijke aankoopoverweging voor olie- en gas-, offshore-, chemische verwerkings-, ontziltings-, maritieme en hoge- corrosietechnische projecten. UNS S32750 / EN 1.4410 is echter een super duplex roestvrij staal, dus de prijs ervan mag niet alleen worden beoordeeld door de prijs per kilogram te vergelijken met 304, 316L of standaard duplex 2205.
De uiteindelijke prijsopgave is afhankelijk van de diameter, productieomstandigheden, hoeveelheid, certificering, testvereisten, oppervlakteafwerking, bewerking en marktomstandigheden voor legering.
Voor kopers die leveranciers vergelijken, legt deze gids de realistische prijsstructuur, specificaties, normen en aankoopfactoren van 2507 roestvrijstalen ronde staven uit.
Wat is Duplex 2507 duplex roestvrijstalen staaf?
Duplex 2507 (UNS S32750 / EN 1.4410 / X2CrNiMoN25-7-4) is een hooggelegeerd superduplex roestvrij staal met een austenitisch-ferritische tweefasige microstructuur. Het bevat ongeveer 25% chroom, 7% nikkel, 4% molybdeen en 0,3% stikstof, met een laag koolstofgehalte. Het is ontworpen om hoge sterkte-eisen en zware, corrosieve omgevingen te weerstaan.
Welke standaard wordt gebruikt voor roestvrijstalen staaf 2507?
Gangbare normen zijn ASTM A276 / ASME SA276, ASTM A479 / ASME SA479 en EN 10088-3, afhankelijk van de toepassing en inkoopspecificatie.
Duplex 2507 RVS staaf Prijs per kg
De prijs van 2507 duplex roestvrijstalen staven varieert doorgaans op basis van specificaties, hoeveelheid, oppervlakteafwerking en certificeringsvereisten. In termen van Chinese FOB-referentieprijzen bedragen de kosten van 2507 ronde staven ongeveer $ 4,5 - $ 7,0 per kilogram, terwijl gesmede of speciaal bewerkte staven meer dan $ 8,0 per kilogram kunnen bedragen.
Duplex 2507 (S32750) Roestvrijstalen staaf Prijstrend

|
Productvorm |
Typisch maatbereik | Oppervlakte / Conditie | Indicatieve prijs (USD/kg) |
|---|---|---|---|
| 2507 / UNS S32750 Super duplex ronde staaf | Ø5–500 mm | Helder / geschild / gemalen / zwart | $4.5–7.0 |
| 2507 Zeshoekige roestvrijstalen staaf | 5–100 mm | Helder/koudgetrokken | $5.0–7.5 |
| 2507 Super duplex plat staaf | 3–50 × 10–200 mm | Warmgewalst/gemalen | $4.8–7.2 |
| 2507 Vierkante roestvrijstalen staaf | 5–150 mm | Helder / Warmgewalst | $4.8–7.2 |
| UNS S32750 gesmede staaf | Ø100–500+ mm | Gesmeed / oplossing gegloeid | $5.0–8.0 |
| 2507 Duplex holle staaf | Aangepast | Oplossing gegloeid | $5.5–8.5 |
Let op: De bovenstaande prijzen zijn indicatieve referentiebereiken en geen vaste marktnoteringen. De werkelijke prijzen van roestvrijstalen staven 2507 zijn afhankelijk van de nikkel- en molybdeenkosten, diameter, hoeveelheid, warmtebehandeling, oppervlakteafwerking, testen, MTC-vereisten, bewerking en FOB/CIF/CFR-voorwaarden.
Factoren die de prijs van Duplex 2507 roestvrijstalen staven beïnvloeden
De prijs van Duplex 2507 / UNS S32750 roestvrijstalen staven wordt niet alleen bepaald door de roestvrijstalen basisprijs-. Omdat 2507 een Super Duplex-kwaliteit is die relatief veel chroom, nikkel, molybdeen en stikstof bevat, is de prijs bijzonder gevoelig voor legeringskosten, productievereisten en certificering.
| Prijsfactor | Hoe dit de prijs van 2507 bar beïnvloedt | Overweging van de koper |
|---|---|---|
| Nikkel (Ni) Prijs | Hogere nikkelkosten verhogen de legeringstoeslag en materiaalkosten. | Controleer de offertedatum en de basis van de legeringstoeslag. |
| Molybdeen (Mo) Prijs | Mo is een belangrijke kostenveroorzaker omdat 2507 ongeveer 4% Mo bevat. | Vooral belangrijk bij het vergelijken van 2507 met 2205 of 316L. |
| Chroom & Stikstof | Een hoge-legeringssamenstelling verhoogt de- grondstof- en productiekosten. | Vraag de chemische samenstelling op op het MTC. |
| Diameter staaf | Staven met een grote- diameter vereisen mogelijk smeden of extra warmbewerking, waardoor de verwerkingskosten stijgen. | Geef de exacte diameter en tolerantie op. |
| Productiemethode | Warmgewalste, gesmede, koudgetrokken en gepelde staven hebben verschillende productiekosten. | Stem de productiemethode af op de toepassing. |
| Warmtebehandeling | Oplossingsgloeien en snelle afkoeling zijn essentieel voor het verkrijgen van de vereiste duplexmicrostructuur. | Bevestig de warmtebehandeling- en het temperatuurbereik. |
| Oppervlakteafwerking | Heldere, geschilde, geslepen en gepolijste staven kosten meer dan zwart/warm-afgewerkte staven. | Vermijd te betalen voor onnodige oppervlaktebewerking. |
| Bestelhoeveelheid | Grotere bestellingen verlagen over het algemeen de verwerkings-, instel- en logistieke kosten per kg. | Vraag indien nodig zowel proefbestelling- als bulkprijzen aan. |
| Snijden / Bewerken | Zaagsnijden, CNC-bewerking, draadsnijden of aangepaste afmetingen brengen verwerkingskosten met zich mee. | Geef voltooide afmetingen op in plaats van alleen onbewerkte-staafafmetingen. |
| Testvereisten | PMI, UT, trekproeven, impacttesten en andere inspecties verhogen de totaalprijs. | Geef verplichte tests op in de offerteaanvraag. |
| Certificering | EN 10204 3.1, 3.2, NACE en inspectievereisten van derden- kunnen de kosten verhogen. | Bevestig het exacte certificeringsniveau voordat u offertes vergelijkt. |
| Verpakking | Zeewaardige verpakkingen, houten kisten en speciale bescherming exporteren zorgen voor extra logistieke kosten. | Vergelijk offertes op dezelfde verpakkingsbasis. |
| Vracht- en Incoterms | FOB-, CFR-, CIF- en DDP-prijzen zijn inclusief verschillende logistieke kosten. | Vergelijk offertes met dezelfde Incoterm. |
| Marktaanbod en vraag | Een krappe beschikbaarheid van S32750-staven kan de levertijden en prijzen verhogen. | Controleer de voorraadbeschikbaarheid en de productiedoorlooptijd. |
Hoe het gewicht van ronde staaf 2507 berekenen?
Voor ronde roestvrijstalen staven kunnen kopers het theoretische gewicht schatten met behulp van:
Gewicht (kg/m) ≈ Diameter² × 0,00617
waarbij de diameter in millimeters is.
Een ronde staaf met een diameter van 50 mm heeft bijvoorbeeld een theoretisch gewicht van ongeveer: 50² × 0,00617 ≈ 15,43 kg/m
Als de leverancier het materiaal voor een bepaalde USD/kg prijsgeeft, kan de geschatte materiaalwaarde per meter worden geschat door het theoretische gewicht te vermenigvuldigen met de opgegeven prijs.
Het werkelijke gefactureerde gewicht kan echter variëren afhankelijk van de weegmethode van de leverancier, maattoleranties, snijtoeslag en bestelvoorwaarden.
Indien u een preciezere offerte wenst, verzoeken wij u de volgende informatie te verstrekken:
de vereiste diameter of dikte, het geschatte totale gewicht of de lengte, en de verzendbestemming.
Hierdoor kan ik een nauwkeurigere schatting geven van de verwachte kosten voor uw specifieke bestelling.
Waarom is 2507 duurder dan 2205?
De prijs van 2507 is hoger dan die van 2205, voornamelijk vanwege het hogere gehalte aan chroom, molybdeen en stikstof, wat zowel de corrosieweerstand als de sterkte verbetert. UNS S32750 (2507) staal bevat ongeveer 25% chroom, 4% molybdeen en 0,3% stikstof, terwijl 2205 staal ongeveer 22% chroom, 3% molybdeen en 0,15% stikstof bevat. Het Pitting Resistance Equivalent Number (PREN) ligt doorgaans boven de 42, vergeleken met ongeveer 34 of hoger voor 2205.
Leverancier en fabrikant van Duplex 2507 roestvrijstalen staven
Met meer dan 18 jaar exportervaring en een klantenbestand in meer dan 60 landen, richt GNEE zich op het leveren van roestvrijstalen producten die zijn afgestemd op specifieke vereisten, in plaats van simpelweg de laagste eenheidsprijs aan te bieden.
Wij leveren Duplex 2507 (UNS S32750) roestvrijstalen staven aan internationale kopers, met een breed scala aan diameters, lengtes, oppervlakteafwerkingen en bewerkingsspecificaties in overeenstemming met de ASTM A276/A479-normen.
Duplex 2507 roestvrij staal chemische samenstelling
| Element | C | Si | Mn | P | S | Cr | Ni | ma | N | Fe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Samenstelling (%) | Kleiner dan of gelijk aan 0,030 | Kleiner dan of gelijk aan 0,80 | Kleiner dan of gelijk aan 1,20 | Kleiner dan of gelijk aan 0,035 | Kleiner dan of gelijk aan 0,020 | 24.0–26.0 | 6.0–8.0 | 3.0–5.0 | 0.24–0.32 | Evenwicht |
Duplex 2507 roestvrijstalen staafspecificaties
| Productvorm | Productiemethode | Oppervlakteafwerking | Maatbereik | Sollicitatie |
|---|---|---|---|---|
| Ronde staaf | Warmgewalst | Zwart / Gebeitst | Φ10–Φ300 mm | Pompschachten, bevestigingsmiddelen |
| Precisie ronde staaf | Koudgetrokken/geslepen | Helder / gepolijst | Φ2–Φ100 mm | Precisiekleppen, sensoren |
| Gesmede staaf | Open matrijs / gesloten matrijs gesmeed | Ruw gedraaid | Φ200–Φ600 mm | Zware-flenzen, schijven |
| Zeshoekige staaf | Koudgetrokken | Helder/glad | S10–S75 mm | Bouten, moeren, fittingen met hoge-sterkte |
| Vierkante balk | Warmgewalst/gesmeed | Zwart / Gebeitst | 20 × 20–200 × 200 mm | Structurele componenten met hoge-sterkte |
| Platte staaf | Gesneden van plaat / warmgewalst | HRAP (warmgewalst, gegloeid en gebeitst) | 20 × 3–150 × 20 mm | Frames voor maritieme uitrusting |
| Holle staaf | Geëxtrudeerd / machinaal bewerkt | Gegloeid en gebeitst | Buitendiameter 30–250 mm | Bussen, mouwen |


Elke partij materiaal wordt geleverd met uitgebreide kwaliteitsdocumentatie, waardoor kopers de chemische samenstelling, mechanische eigenschappen, warmtegetallen en traceerbaarheid van het materiaal voor of na verzending kunnen verifiëren.

Veelgestelde vragen
Welk certificaat moet ik aanvragen?
Voor algemene industriële inkoop is EN 10204 3.1 MTC een algemene vereiste. Voor kritieke projecten kunnen kopers bovendien PMI-, UT-, NACE-documentatie, impacttests of inspecties door derden- aanvragen volgens de projectspecificatie.
Heeft roestvrij staal 2507 een warmtebehandeling nodig?
Voor veel staafproducten wordt oplossingsgloeien gevolgd door snelle koeling gebruikt om de vereiste duplexmicrostructuur en -eigenschappen te verkrijgen. Gepubliceerde SAF 2507-gegevens specificeren oplossingsgloeien rond 1050–1125 graden, gevolgd door snelle koeling voor relevante producten.
Kan 2507 machinaal worden bewerkt?
Ja, maar de hoge sterkte en hardingseigenschappen- maken het bewerken veeleisender dan het bewerken van 304 of 316L. Geschikt gereedschap, snijparameters en koelmiddelbeheer zijn belangrijk.
Kunnen 2507 roestvrijstalen staven worden gesmeed?
Ja, 2507 roestvrijstalen staven kunnen worden gesmeed, en gesmede onderdelen worden gewoonlijk geproduceerd onder specificaties zoals ASTM A182 F53. Omdat het echter een superduplexlegering met hoge sterkte is, vereist heet smeden strikte temperatuurcontrole en onmiddellijke warmtebehandeling na- het smeden om het microstructurele evenwicht en de corrosieweerstand te behouden.







