Wat is 317LMN hoog-molybdeen austenitisch roestvrij staal?
Laat een bericht achter
Als u op zoek bent naar roestvrij staal met superieure corrosieweerstand tegen door chloride veroorzaakte putcorrosie, spleetcorrosie en zure procesomgevingen, kan 317LMN, een austenitisch roestvrij staal met een hoog molybdeengehalte, de ideale keuze zijn voor uw project. 317LMN bevat ongeveer 4%–5% molybdeen en een geoptimaliseerde toevoeging van stikstof en is specifiek ontworpen voor veeleisende toepassingen in de chemische verwerking, rookgasontzwaveling (FGD), de pulp- en papierproductie en diverse andere industriële sectoren.
Wat is 317LMN roestvrij staal?
317LMN is een koolstofarm, stikstofgelegeerd austenitisch roestvrij staal dat chroom, nikkel en een relatief hoog molybdeengehalte bevat. Vergeleken met conventioneel 304L en 316L verbetert het hogere molybdeengehalte ervan in het algemeen de weerstand tegen plaatselijke corrosie in chloridehoudende omgevingen en bepaalde zure processtromen. Stikstof draagt bij aan de sterkte en helpt de weerstand tegen putcorrosie te verbeteren.
De "L" geeft een koolstofarme kwaliteit aan, waardoor het risico op sensibilisatie en intergranulaire corrosie die gepaard gaat met lassen en andere thermische processen wordt verminderd. "M" geeft een verhoogd molybdeengehalte aan, terwijl "N" stikstoflegeringen aangeeft.
Wat zijn de belangrijkste verschillen tussen 317L en 317LMN?
317L en 317LMN zijn austenitisch roestvast staal met een laag koolstofgehalte.. 317L bevat 3,0–4,0% Mo, terwijl 317LMN 0,10–0,22% stikstof toevoegt en 4,0–5,0% molybdeen behoudt. Hogere Mo en N verhogen de PREN-waarde, waardoor de putweerstand en treksterkte worden verbeterd. Het presteert beter in ernstige chloor- en zure omgevingen, hoewel het meer kost dan standaard 317L.
317LMN roestvrijstalen specificaties
|
Item |
Specificatie |
|---|---|
|
Roestvrij staalkwaliteit |
317LMN |
|
UNS-nummer |
S31726 |
|
Materiaalsoort |
Austenitisch roestvrij staal met hoog molybdeengehalte |
|
NL Equivalent |
1.4439 / X2CrNiMoN17-13-5 (algemeen referentie-equivalent) |
|
Productstandaard |
ASTM A240 / ASME SA-240 voor plaat, plaat en strip |
|
Microstructuur |
Austenitisch |
|
Leveringsconditie |
Oplossing gegloeid, afhankelijk van productspecificatie |
Chemische samenstelling van 317LMN roestvrij staal
Chemische samenstelling, gew.% - UNS S31726 / ASTM A240 referentie
|
Element |
Minimum (%) |
Maximaal (%) |
|---|---|---|
|
Koolstof (C) |
- |
0.030 |
|
Chroom (Cr) |
17.00 |
20.00 |
|
Nikkel (Ni) |
13.50 |
17.50 |
|
Molybdeen (Mo) |
4.00 |
5.00 |
|
Stikstof (N) |
0.10 |
0.20 |
|
Mangaan (Mn) |
- |
2.00 |
|
Silicium (Si) |
- |
0.75 |
|
Fosfor (P) |
- |
0.045 |
|
Zwavel (S) |
- |
0.030 |
|
Ijzer (Fe) |
Evenwicht |
Evenwicht |
317LMN roestvrij staal Mechanische eigenschappen
Referentie minimumvereisten voor plaat, plaat en strip onder ASTM A240
|
Eigendom |
Vereiste |
|---|---|
|
Treksterkte |
Groter dan of gelijk aan 550 MPa |
|
0,2% vloeigrens |
Groter dan of gelijk aan 240 MPa |
|
Verlenging |
Groter dan of gelijk aan 40% |
|
Rockwell-hardheid |
Minder dan of gelijk aan 96 HRB |
|
Brinell-hardheid |
Minder dan of gelijk aan 223 HBW, indien gespecificeerd door de gegevens waarnaar wordt verwezen |
Fysieke eigenschappen van 317LMN roestvrij staal
|
Eigendom |
Typische waarde |
|---|---|
|
Dikte |
8,00 g/cm³ |
|
Elasticiteitsmodulus |
Ongeveer 195 GPa |
|
Thermische geleidbaarheid |
Ongeveer 14,6 W/(m·K) |
|
Gemiddelde thermische uitzettingscoëfficiënt |
Ongeveer 16,5 × 10⁻⁶ /K |
|
Elektrische weerstand |
Ongeveer 0,79 μΩ·m |
Corrosiebestendigheid van 317LMN roestvrij staal
317LMN is een koolstofarm, hoog-molybdeen stikstofgelegeerd austenitisch roestvast staal met 4,0–5,0% Mo en 0,10–0,22% N. De verhoogde PREN-waarde verhoogt de weerstand tegen putcorrosie en spleetcorrosie in chloride-, zwavelzuur- en fosforzuurmedia enorm. Het presteert beter dan 317L en 316L en is geschikt voor agressieve chemische, pulp- en offshore procesomgevingen.
Sterkte van 317LMN roestvrij staal
317LMN krijgt meer sterkte door versterking van de vaste stikstofoplossing. In oplossing-gegloeide toestand bereikt de minimale Rp0,2 240 MPa en Rm groter dan of gelijk aan 550 MPa, hoger dan standaard 317L. Stikstof behoudt ook de taaiheid, in tegenstelling tot koudbewerkte verharding. Het behoudt stabiele mechanische eigenschappen bij gematigde temperaturen voor drukdragende corrosiebestendige apparatuur.
Lasbaarheid van 317LMN roestvrij staal
317LMN beschikt over een goede lasbaarheid als austenitische kwaliteit met laag koolstofgehalte. Het lage koolstofgehalte (minder dan of gelijk aan 0,03%) beperkt de intergranulaire carbideprecipitatie. GTAW, GMAW en SMAW zijn van toepassing; bijpassende hoog-Mo, stikstofhoudende vulmetalen zijn vereist. Een lage warmte-inbreng wordt aanbevolen om nitride-segregatie te voorkomen, en behandeling na het lassen is voor de meeste toepassingen niet verplicht.
Is 317LMN roestvrij staal magnetisch?
317LMN is een volledig austenitisch roestvast staal en normaal gesproken niet-magnetisch in oplossingsgegloeide toestand. Er kan een licht zwak magnetisme optreden na zwaar koudvervormen, als gevolg van de beperkte martensiettransformatie. Het is niet ferromagnetisch zoals ferritische of martensitische roestvrij staalsoorten, waardoor het zich onderscheidt van de 410-, 420- en 431-serie.
317LMN roestvrij staal Toepassingen
Vanwege zijn uitzonderlijke prestaties in zeer corrosieve chemische omgevingen wordt 317LMN vaak gebruikt in de volgende gebieden:
• Chemische en petrochemische verwerking: omgaan met corrosieve zuren en diverse gemengde chemische media.
• Rookgasontzwaveling (FGD): Verontreinigingsbeheersings- en wassingssystemen.
• Pulp- en papierindustrie: bleekapparatuur en pulpverwerking.
• Farmaceutische en textielapparatuur: productieprocessen die een hoge zuiverheid vereisen of waarbij sterke chemische middelen betrokken zijn.
Fabrikant van roestvrij staal 317LMN
GNEE kan 317LMN roestvrij staal (UNS S31726) leveren in verschillende vormen, waaronder platen, platen, rollen en strips. De beschikbaarheid van andere productvormen is afhankelijk van bevestiging op basis van de productiecapaciteiten van de fabriek en specifieke vereisten.



Wat de levering betreft, kunnen artikelen die momenteel op voorraad zijn, doorgaans binnen ongeveer 7 dagen worden verzonden. Op maat gemaakte bestellingen vereisen doorgaans 30 tot 50 dagen, waarbij de exacte doorlooptijd afhankelijk is van de voorraadstatus, productafmetingen, productieschema's van de fabriek en inspectie-eisen. Deze termijnen dienen uitsluitend ter referentie en vormen geen bindende leveringsverplichting van GNEE.
Voorafgaand aan de orderbevestiging kan GNEE de beschikbare specificaties, oppervlakteafwerkingen, exportverpakkingsopties, materiaaltestcertificaten (MTC), traceerbaarheid van warmtenummers en inspectieregelingen van derden verduidelijken. Om een nauwkeurige prijsopgave en doorlooptijd te ontvangen, dient u details te verstrekken over de vereiste productvorm, dikte of afmetingen, hoeveelheid, toepasselijke normen, certificeringsvereisten en de haven van bestemming.








